Контакти

КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР НА ЧЕСТЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

вул. Залізничне шосе, 3   Київ  Україна 01103

(044) 529-22-44  Кафедральний собор( 044) 223-04-96 Андріє-Володимирський храм.

e-mail: [email protected]

Настоятель Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ у м.Київ – Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України ОНУФРІЙ – Предстоятель УПЦ

Голова Парафіяльної Ради та ключар Кафедрального собору УПЦ, керуючий будівництвом – єпископ Бородянський ВАРСОНОФІЙ, вікарій Київської єпархії

Благочинний Всіхсвятського храму – протоієрей Віктор Дреботій

Благочинний Свято-Андріє-Володимирського храму – протоієрей Павел Білий

Директор Духовно-просвітницького центру УПЦ та галереї “Соборна” при Кафедральному  соборі – Ксенія Зозуля

Директор Паломницького центру УПЦ при ВЗЦЗ – Володимир Теліженко

***

ПОБУДУЄМО КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР УСІ РАЗОМ! ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ З ПІДТРИМКИ БУДІВНИЦТВА СОБОРУ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

15 листопада 2007 року Священний Синод Української Православної Церкви оголосив Всеукраїнський збір пожертвувань на будівництво Кафедрального собору УПЦ. Вже збудовано 2 храми -Всіхсвятський та Андріє-Володимирський, активно діють Духовно-просвітницький та Паломницький центри УПЦ, на території працює склад-магазин “Соборний”, відкриті трапезна та блінна.

Окрім самого будівництва, при Соборі ведеться комплексна соціальна та інформаційна робота – щоденно годують бідних та безхатьків, допомагають сиротам, дітям, хворим на рак та інвалідам – про це можна детальніше прочитати на сайті sobor.in.ua. Традицією стали “дитячі Літургії” в Андріє-Володимирському храмі, свята та соціальні заходи у галереї “Соборній”, інфо-тури та зустрічі із намісниками монастирів світу, організовані Паломницьким центром УПЦ. Періодично виходить друковане видання “Кафедральний листок”, на сайтах – інформ.проекти “СЛОВО ПРО СОБОР”, “СВЯТИНІ”, “НАШ АФОН” та ще багато іншого… Але найголовніше, що тут вже зібрана громада активних вірян, чиїми руками та головами все це і робиться. Звичайно ж – з благословіння Владик, які моляться про зведення Собору.

ВОЛОДИМИР, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УПЦ, настоятель Кафедрального собору УПЦ у м.Київ (будується):

“Хотів би, насамперед, подякувати тим людям, які вносять пожертви на Собор. Нам надсилають багато записочок на молитви , жодна з них не залишається без уваги. Будемо молитися: з миру по нитці – бідному сорочка буде…”

ВАРСОНОФІЙ, єпископ Бородянський, вікарій Київської єпархії, голова Парафіяльної Ради та ключар Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового УПЦ у м.Київ (керуючий будівництвом):

“Так сталося, що Українська Православна Церква впродовж останніх 20-ти років не має свого Кафедрального Собору. Трапезний та Успенський храми Києво -Печерської Лаври, в яких служить Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Володимир, належать музею. Ми повинні цю ситуацію виправити і силами всієї України побудувати Кафедральний Собор нашої Церкви.

Якщо ми говоримо , що це буде головний храм Української Православної Церкви, то потрібно зробити так, щоб кожна людина відчувала свою причетність до цієї справи. Я не раз переконувався у простій істині – храм потрібно будувати усім світом. Пам’ятаю, як на початку 90 -их люди в містах і селах об’єднувалися навколо храму, кожен приходив і чим міг – допомагав. Хтось просто працював, хтось їжу приносив для робітників, другий пожертвував трохи цементу, третій – цеглу, і в результаті за якийсь час усім миром будувався Дім Божий. Цей принцип участі кожної людини дуже значимий, адже тоді всі прихожани будуть усвідомлювати, що тут є частинка і їхньої праці”.

Всі, хто бажає зробити свій внесок у будівництво Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового, можуть перерахувати свої кошти за наступними банківськими реквізитами:

Розрахунковий рахунок для збору пожертвувань на будівництво Кафедрального собору Воскресіння Христового УПЦ (з березня 2014 р.)

 ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

р \ с 26007060210162

МФО 300711

ОКПО 34880633

Релігійна громада парафії Кафедрального собору Української Православної Церкви на честь Воскресіння Христового у Печерському районі м. Києва.

Якщо Ви вирішили допомогти будівництву Кафедрального Собору, більш детальну інформацію, як це зробити, можна отримати на сторінці офіційного сайту sobor.in.ua – Як Допомогти?

Кожен з нас може внести свій внесок у будівництво Кафедрального собору.

ПОБУДУЄМО КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР УСІМ МИРОМ!

 

soborinua@gmail.com
(044) 383-04-11
http://www.sobor.in.ua/
Адрес:
01103, Україна, м. Київ, Залізничне шосе, 3